Індивідуальній домофон

Основна мета будь-якого домофона забезпечити безпеку квартири або будинку і зробити це максимально зручно для власника. Першими облаштуваннями захисту від несанкціонованого доступу стали аудіо домофоны. На вході в під'їзд встановлюються металеві двері з електромагнітним замком, після дзвінка зї панелі домофона і переговорів за допомогою переговорного пристрою, хазяїн квартири вирішує впускати гостя в під'їзд ( на територію) або ні. Окрім загального домофона в під'їзді, для квартир на поверсі можна встановлювати індивідуальні домофоны для кожної квартири. Індивідуальні домофоны незамінні для приватних будинків, їх встановлюють на вході в комплексі з контролем доступом, що дає можливість так само дистанційно відкривати вхід в двір будинку.

Такою ж популярністю домофоны користуються у будь-якій комерційній сфері (офіси, склади, бізнес центри і так далі).

Яким може бути індивідуальний домофон.


На зміну аудіо домофону, що дозволяє вести переговори з відвідувачем, прийшли видеодомофоны. Відеокамера на викличній панелі і монітор, встановлений в квартирі, дають можливість не лише говорити, але і бачити, хто прийшов. Завдяки інфрачервоному підсвічуванню, відвідувач буде видний навіть в темряві. Тому власники квартир і особливо приватних будинків, вважають за краще встановлювати у себе видеодомофоны.


IP домофон - це найпрогресивніше і сучасніше рішення серед домофонных систем, існуюче на ринку, яке використовує для передачі даних цифрову лінію - локальну мережу або мережу інтернет. IP домофон дозволяє дізнатися про те, що до вас прийшов відвідувач, навіть якщо вас немає удома в даний момент. Такі пристрої працюють не лише від місцевої мережі, але і від вбудованого Wi - Fi модуля. Дзвінок з викличної панелі йтиме на приймальний пристрій у вашій квартирі і одночасно на ваш мобільний телефон. Ви можете поговорити з відвідувачем де б ви не знаходилися, при цьому ваші гості не знатимуть говорите ви зі свого дому або ні.


На сьогодні на ринку представлений величезний вибір індивідуальних домофонів як по функціональним можливостям, намагаючись йти в ногу з часом, так і в ціновому діапазоні.

І наша компанія буде рада допомогти Вам у виборі домофона і його установки.