Типові рішення для індивідуальних домофонів

Домофонна система - елемент безпеки будь-якого офісу або квартири.

Відеодомофонна система складається з наступних елементів:

Панель призначена для подачі сигналу відвідувачем всередину приміщення, сповіщаючи про те, що зовні двері знаходиться людина бажає потрапити всередину. Панель оснащена кнопкою виклику, переговорним пристроєм, прихованою відеокамерою. Як правило, найчастіше зустрічаються панелі на 1-го, 2-х або 4-х абонентів.

Монітор з трубкою встановлюється всередині приміщення, що охороняється. Монітор дозволяє переглядати зображення з прихованої камери панелі виклику, Використовуючи трубку, можна розмовляти з відвідувачем через переговорний пристрій панелі виклику. Існують модифікації моніторів, що дозволяють підключати додаткову відеокамеру, а також блок пам'яті, який зберігає зображення відвідувачів. Монітори оснащені кнопкою відкриття електрозамку.

Електрозамок утримує охоронювану двері в замкненому положенні. Існують три види електрозамків: електромагнітний, електромеханічний і Електромеханічна. Ці замки можуть відкриватися як з монітора, так і з окремо виведеної кнопки. Практикується установка контролерів на електрозамки, для того щоб мати можливість відкривати їх зовні, використовуючи ключі (наприклад, «ключі-таблетки»).

Доводчiк двері призначений для доведення двері в закрите положення. Такі пристрої, як правило, гідравлічні.

Блок живлення електрозамку подає напругу на клеми замку. Найчастіше необхідна напруга - 12В

Типові рішення для індивідуальних домофонів