Домофон для багатоквартирного будинку

Типові рішення для колективних домофонів

Багатоквартирні домофонні системи. Дані системи призначені для інсталяції та експлуатації в багатоквартирних елітних житлових будинках. До складу системи входить виклична панель, яка є спільною для мешканців і встановлюється на вході в будинок біля під'їзду, пульт консьєржа, встановлюваний у охорони (консьєржа), індивідуальний абонентський відеодомофон, який підбирається за бажанням клієнта, а також електрозамки.

ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ ТА МОЖЛИВОСТІ ДОМОФОННИХ СИСТЕМ

Виклик і переговори з центральною панелі за кодом будь-якої квартири (дуплексний зв'язок "відвідувач-мешканець"), виклик і переговори мешканцем будь-якої квартири з консьєржем (і зворотний зв'язок), управління різними електрозамками в системі (натисканням кнопки абонентського пульта, електронним ключем або натисканням кнопки "вихід").

Вартість багатоквартирної домофонної системи може залежати від індивідуальних особливостей будинку, необхідного набору функцій, кількості входів, кількості мешканців і т.д.


Багатоквартирні домофонні системи. Дані системи призначені для інсталяції та експлуатації в багатоквартирних елітних житлових будинках.